Kategorien
Binance

Bitcoin News Today – Nagłówki na 1 sierpnia

Bitcoin łamie się i po kilku próbach rozlicza się z 11.400 dolarów na płotek.
Bitcoin to nowy haj z roku na rok
Analitycy uważają, że następny główny bieg byków jest nieuchronny.
Bitcoin News Today – Cena Bitcoin (BTC) wciąż rośnie, a kilka godzin temu właśnie przekroczyła granicę 11 400 dolarów. Czołowi analitycy walut cyfrowych uważają, że cyfrowa waluta wkrótce osiągnie 12 tys. dolarów. Bitcoin Era przekroczył 11.400 dolarów po raz trzeci w ciągu trzech dni.

Cyfrowa waluta została odrzucona około 11.444 dolarów wcześniej i skorygowana do 11.250 dolarów. Kilka godzin temu, waluta cyfrowa ponownie przełamała markę 11.400 dolarów i analitycy uważają, że wielokrotne wizyty w tym punkcie mogą zwiększyć szanse na wyłamanie się.

Bitcoin (BTC) Cena dziś – BTC / USD

Rajd do $12,000 jest bliski.

Kelvin Koh ze Spartan Group powiedział, że gdy cena Bitcoinu przekroczy 11 400 dolarów, to w większości przypadków wzrośnie do 12 tys. dolarów. Natomiast kryptoanalityk i analityk na łańcuchu – Willy Woo – powiedział, że przełamanie kursu powyżej 11 tys. dolarów może umieścić cyfrową walutę na początku „głównej fazy byka“.

Po wzroście do wysokiego poziomu 11.470 dolarów na BitMEX, cena BTC spadła do około 11.260 dolarów. Cyfrowa waluta jest obecnie o wiele wyższa, a jej kurs znacznie przekracza 11.400 dolarów. W momencie pisania, cena Bitcoin wzrosła o ponad 5 procent, podnosząc BTC do ceny USD do 11 638 dolarów.

Wielu inwestorów i inwestorów jest optymistycznie nastawionych do szansy przeprowadzenia BTC. Willy Woo 27 czerwca ujawnił nowy model cenowy Bitcoinu. Zgodnie z tym modelem, zbliża się Bitcoin bull run. On powiedział:

„To nowy model, nad którym pracuję. Wybiera początek wykładniczej jazdy byków. 1) Bitcoin przygotowywał się do biegu byków, dopóki biały łabędź COVID nie zabił partii. 2) Ten model sugeruje, że jesteśmy blisko kolejnego biegu byków. Może jeszcze miesiąc.“